Ohlasy a hodnocení Valco

Výrobky Valco mají rádi děti a rodiče po celém světě. Recenze Valco od našich zákazníků uvedené jsou jen střípkem v mozaice pochvalných, nápaditých a povzbudivých ohlasů a hodnocení. Pomáhají nám zdokonalovat výrobky Valco Baby pro Vás a Vaše děti.  

Anna Bechynová

Když jsem vybírala kočárek pro Kristýnku chtěla jsem, aby byl sportovní, protože jsme se měli stěhovat na vesnici ,chtěla jsem hlavně kočárek, který zvládne pořádný terén. To můj 1.kočárek Depemo Apollon splňoval výborně.
Jelikož se,ale situace trochu změnila a my zůstali ve městě hledali jsem kočárek nový,lehký,skladný,ale zároveň i trochu sportovní,přeci jenom máme rádi výlety a to nejen po městě .
Často jsem potkávala kočárek VALCO SNAP na ulici i mezi mými kamarádkami a opravdu se mi moc líbil.Takže v červenci minulého roku padlo rozhodnutí a my si Valco pořídili také.

Kočárek splňuje veškeré mé požadavky.
Lehký - váží 6,2kg. Omyvatelný - díky šusťáku se dá vše krásně vyčistit nebo odepnout a vyprat. Sportovní - přední kolečka jsou otočná,lépe se s nimi projíždí terén,popřípadě se dají i zaaretovat.
Dá se polohovat, takže jsme Kristýnku vozili i když ještě neseděla. Síťované zadní okénko pro větší cirkulaci vzduchu. Pás na připoutání je bezpečnostní takže Vám ho dítě neodepne. Košík kočárku je poměrně veliký ,vejde se tam spoustu věcí a zároveň je schovaný pod kočárem takže věci nejdou až tak vidět.
Je skladný - kočárek se dá lehce složit a díky popruhu ho můžete lehce přenést.
Jediné co bych vytkla je, že se nedá upravit výška rukojeti,což pro některé nemusí být úplně pohodlné.
Protože kočárek má výměnnou stříšku může posloužit jak na holčičku tak na chlapečka. Stříška se dá prodloužit odepnutím zipu,což oceníte při velkém sluníčku nebo při dešti. Stříšky se dají zakoupit např.v Kašpárku , ale protože mají dost omezený výběr barev, můžete jako já, nechat si ušít stříšku na zakázku. Na internetu najdete různé maminky,které Vám stříšku ušijí podle vašich představ. Já jsem vsadila na paní Lenku Maňáskovou a jsem ze své nové stříšky nadšená a myslím,že i Kristýnce se stříška líbí.